Postanowienia Ogólne

Definicje

 • Wojciech Czechowski, zwany dalej Wojciechem (zwyczajnie), Czechem (dla kolegów) lub Ojcem Dwójki Dzieci (jakby kto pytał).
 • designAIR Wojciech Czechowski z siedzibą Wrocław, ul Vasco da Gamy 1/3, NIP: PL9910512316, REGON: 367799272 zwana dalej Wspaniałą Firmą.
 • Ty, zwany dalej Odwiedzającym (zwyczajenie)Szeryfem (kto i czego szuka na stronie zatytułowanej Polityka Prywatności?!) lub Buszującym w Zbożu.
 • Witryna https://wojciechczechowski.pl, zwana dalej Stroną lub Stroną, Jakiej w Życiu Nie Widziałeś i Pewnie Długo Nie Zobaczysz, Taka Jest Wspaniała.

Postanowienia bardziej szczegółowe

 1. Powyższe definicje powstały po to, aby umilić Szeryfowi lekturę nudnego bełkotu, jakim jest polityka prywatności.
 2. Nie lubię pietruszki w rosole.
 3. Ustęp drugi dotyczy natki, rzecz jasna.
 4. Administratorem danych osobowych Buszujących w Zbożu zbieranych na Stronie, Jakiej w Życiu nie Widziałeś i Pewnie Długo nie Zobaczysz, Taka Jest Wspaniała jest Firma Wojciecha, reprezentowana przez Ojca Dwójki Dzieci.
 5. Dane osobowe zbierane przez Wojciecha są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.
 6. W polityce prywatności można deklarować zmienne na bieżąco. Co niniejszym czynię.
 7. Rozporządzenie wymienione w punkcie 5 będzie dalej zwane RODO.
 8. Ojciec Dwójki Dzieci, tworząc niniejszą Politykę Prywatności, mocno inspirował się analogiczną Polityką Prywatności autorstwa Wszechojca - Pawła Tkaczyka, którego serdecznie pozdrawia i który najpewniej nigdy tego nie przeczyta.

Co, jak i dlaczego zbieram?

 • Strona, Jakiej w Życiu Nie Widziałeś i Pewnie Długo Nie Zobaczysz, Taka Jest Wspaniała zapisuje w Twojej przeglądarce ciastka, zwane dalej Ciastkami. Służą one do prawidłowego funkcjonowania witryny.
 • Strona gromadzi także Twoje dane na potrzeby analityki – w szczególności adres IP, rodzaj przeglądarki, system operacyjny. Dane są gromadzone, ale nie poddawane ocenie – To, czy używasz Windowsa, Maca czy Linuksa, obchodzi Stronę tak, jak zeszłoroczny śnieg (tam, gdzie padał śnieg w zeszłym roku).

Jak długo przechowuję Twoje dane?

 • Ciastka przechowuję tak długo, jak mi na to pozwolisz, czyli do momentu, aż ich nie usuniesz ze swojej przeglądarki.

Udostępnianie Twoich danych

 • Zbiorcze dane z Twoich Ciastek widzi wyłącznie Ojciec Dwójki Dzieci.
 • Dokładam wszelkich starań, żeby Twoje dane pozostały bezpieczne.

Zarządzanie Twoimi danymi

 • W każdej chwili masz możliwość poproszenia Twojej przeglądarki, żeby blokowała Ciastka. Strona, Jakiej w Życiu Nie Widziałeś i Pewnie Długo Nie Zobaczysz, Taka Jest Wspaniała uszanuje tę prośbę. Bo to wspaniała strona jest.

W sprawach nieuregulowanych niniejszą polityką… napisz do mnie, po prostu.